Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Haberler

DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ 27 May 2024

DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ

Sayın Üyemiz,

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerimizce Dış Ticaret alanında, üye firmalarının dış ticaret alanında nitelikli istihdam ihtiyacını karşılamak ve iyileştirmek amacıyla üye çalışanlarına ve dış ticaret alanında kendisini geliştirmek isteyen yeni mezunlara yönelik sertifikalı “Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi” yapılması planlanmaktadır.

Hafta içi 20 gün 120 saat sürecek eğitim kapsamında dış ticarette kullanılan bilgi ve belgelerin mevzuatına uygun düzenlenmesi, gerekli operasyonların yapılabilmesi, yeniliklerin takibi konularında uzmanlaşmış meslek elemanları yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Üye firmalarımızda yeni işe başlamış personelin veya iş görüşmesi yapılmış, işe başlama aşamasına gelmiş personel adayının oryantasyon ve işbaşı eğitim sürecinin kısaltılması amacıyla üyelerimizin referansı ile gelen adaylara özellikle öncelik tanınacaktır.

Detayları ve başvuru kriterleri ekte yer alan söz konusu eğitim Birliklerimizce ücretsiz gerçekleştirilecektir. Eğitim tarihi, taleplere göre şekillenecek ve başvuru yapan kişilere ayrıca detaylı bilgi verilecektir. Yüz yüze gerçekleştirilmesi planlanan eğitime katılmak isteyen ilgililerin https://www.gaib.org.tr/tr/f/731.html adresinde yer alan başvuru formunu 23 Haziran 2024 Pazar gününe kadar doldurmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize rica olunur. 

 

EK: Eğitime İlişkin Genel Bilgiler (3 Sayfa)

 

Başvuru Linki: https://www.gaib.org.tr/tr/f/731.html