Halı İhracatçıları Birliği

İş Dünyasında Mutlu Olmanın Sırları-Fatoş Tapan

İş Dünyasında Mutlu Olmanın Sırları-Fatoş Tapan


Fatoş Tapan

İş Dünyasında Mutlu Olmanın Sırları

21 Mayıs 2024, Salı, 14.00-17.00, GAİB Hizmet Binası

Eğitim İçeriği:

 

  • Zaman Yönetimi
  • İş Hayatında İletişimin Önemi
  • İş Hayatında Mutlu Olmak için Neler Yapılmalı ?
  • Zor İnsanları Nasıl Yönetiriz?
  • Neden Hayır Diyemiyoruz
  • “Hayır” Derseniz Neler Olur?
  • Hayır Diyebilmenin Yolları
  • Hayır Diyemiyorum Ne Yapmalıyım?

 


Eğitmen Özgeçmişi – Fatoş Tapan:          

28 Ocak 1991’de Gaziantep’te doğmuştur. Liseyi Fatih Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünde tamamlamıştır. Gaziantep Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi, Spor Yönetim ve Organizasyon, Radyo Televizyon Programcılığı bölümlerinden mezun olmuştur.

 

On dört yıl Özel hastanelerde; halkla ilişkiler uzmanlığı yapmıştır. Kurumsal iletişim, otelcilik hizmetleri müdürlüğü, kadın doğum koordinatörlüğü yapmıştır. Londra’da ve Türkiye’de aktif doğum eğitimleri, bebek masajları, hamile pilatesi, yoga, ağrısız doğum teknikleri, meditadif gevşeme teknikleri uzmanlığı eğitimleri almıştır. Gaziantep’te aktif doğum eğitiminin ilk akımını başlatmıştır. Bu süreçlerin yanı sıra beş yıl Radyo Fıstık ve Radyo Kent’te “Fatoş ile 27.durak” yayın akışlarını gerçekleştirmiştir. Çalıştığım her alanda çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

 

İki yıl şehir tiyatrosunda yardımcı oyunculuk yapmıştır. On iki yaşından itibaren ilgilendiği spiritüel alan ile ilgili profesyonel Astroloji Okulu’ndan eğitimler almıştır. Psikolojik Astroloji Danışmanlığı ve Dönüşüm Uzmanlığı yapmaktadır. Tapan’s Retro şahsi şirketini kurmuştur. Kurumsal Firmalara Hizmetiçi Eğitim Danışmanlığı yapmaktadır. Her kuruma özel eğitim içerikleri düzenleyerek çeşitli iyileştirme projeleri ile eğitim mentörlüğü yapmaktadır.

 

Ayrıca; Online ve Yüz yüze “Etkili Güzel Konuşma ve Diksiyon Eğitimi, Kurumsal İş Hayatında Prezantabl Eğitimi, İş Dünyası Adab-ı Muaşeret Kaideleri programları sunmaktadır.

 

Kadın girişimci olarak Türkiye’de ilk olan hamilelere özel “Fatoş Tapan ile Hamile Kartları” eserini çıkarmıştır. Hamilelikte hurafeler kitabını yazmıştır. 2020 yılında tamamen sağlık sektörüne veda ederek kariyerine sunuculuk ve spikerlik alanında devam etmektedir.

 

Şu an Bengü Türk Tv’de Fatoş Tapan ile Hafta Sonu programı sunucusudur.