GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

Beden Dili ve Beden Dilinin Sırları-Dr. Burcu Yiğit

Beden Dili ve Beden Dilinin Sırları-Dr. Burcu Yiğit


Dr. Burcu Yiğit

Beden Dili ve Beden Dilinin Sırları

6 Aralık 2022, Salı, 14:00-17:00, ZOOM Online Platformu

Eğitim İçeriği:

Beden Dili, Sözsüz İletişim

Beden Dili Neden Önemlidir?

Beden Dilinin Gücü

İlk İzlenim

Beden Dilinde Duruşlar ve Karşımızdaki Kişiyi Okumak

Olumlu Beden Dili

Olumsuz Beden Dili

Yalan Söyleyen Kişilerin Beden Dili

Sunum Esnasında Konuşmacının Beden Dili Nasıl Olmalıdır?

Mülakatlarda Beden Dili Nasıl Olmalıdır?

 

Eğitmen Özgeçmişi-Burcu Yiğit:

10 yıllık eğitmenlik deneyimi olan İşletme doktoru Burcu Yiğit, Cometa Eğitim ve Danışmanlık firması ve Hediyem Evime e-ticaret markası kurucusudur. Üniversitelerde sunum teknikleri, konuşma sanatı ve diksiyon, beden dili ve etkili iletişim teknikleri, örgütsel davranış dersleri vermiştir.

İyi derecede Fransızca ve İngilizce, başlangıç seviyesinde İspanyolca bilmektedir. Kişisel gelişim ve iş hayatında pozitif ve negatif davranışlar alanında pek çok başlıkta kurumsal eğitimler, kişiye özel eğitimler ve danışmanlıklar vermektedir. Aynı zamanda genel katılıma açık seminerlere ve üniversite konuşmalarına katılmaktadır. Takı alanında E-ticaret girişimcisidir.

Misafir öğretim üyesi olarak üniversitelerde ders vermeye devam etmektedir. Bilimsel akademik yayın çalışmalarına devam etmektedir. Youtube (Dr. Burcu Yiğit kanalı), www.burcuyigit.com kişisel bloğunda, Pazarlama Türkiye ve Harvard Business Review Türkiye platformlarında dijital içerikler üretmektedir. Mobbing Davranışı İş Yaşamının Kabusu ve A’dan Z’ye kelimelerle yolculuk kitaplarının yazarıdır.