GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

Tayland (Bangkok) Ticaret Heyeti

Tayland (Bangkok) Ticaret Heyeti

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM organizasyonu ile 9-13 Eylül 2024 tarihleri arasında Tayland’a yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Bangkok şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Tayland’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.


Başvuruların tüm sektörlere açık olduğu bahse konu heyete başvuru için son tarih 24 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/thailand-bangkok-2024/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalardan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 85.000-TL tahsil edileceği ifade edilmektedir.


Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisi’ne (TİM) ulaştırılmasıyla kesinleşeceği belirtilmektedir. Bilgileri ve gereği rica olunur.