GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

Meksika Tekstil Sektörü Ticaret Heyeti

Meksika Tekstil Sektörü Ticaret Heyeti

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden (İTKİB) alınan bir yazıda, İTKİB bünyesindeki Birliklerden İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği tarafından 14-18 Ekim 2024 tarihleri arasında Meksika’ya yönelik giyimlik dokuma, örme kumaş, tekstil aksesuarları ve ev tekstili ürün gruplarını içeren sektörel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Mexico City şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.


Bahse konu Heyete başvuru için son tarih 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar ekte yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulup imzalanarak tekstil@itkib.org.tr eposta adresine gönderilmesi gerektiği ifade edilmektedir. Heyete ilişkin ayrıntılı bilgiye bit.ly/4bdk22r linkinden erişim sağlanabileceği belirtilmektedir.


Söz konusu heyete ilişkin heyet programı, duyuru görseli ve başvuru formu EK’te yer almakta olup bilgileri ve gereği rica olunur.