GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

İsrail Ticaret Heyeti 5-8 Ocak 2022 Hk.

İsrail Ticaret Heyeti 5-8 Ocak 2022 Hk.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda, 5-8 Ocak 2022 tarihleri arasında TİM Başkanı İsmail GÜLLE Başkanlığında İsrail’e yönelik fiziki ticaret heyeti düzenleneceği bildirilmekte olup, Tel Aviv ve Kudüs şehirlerini kapsayacak söz konusu organizasyonda İsrailli iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin planlandığı belirtilmektedir.
Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetin genel nitelikli olup tüm sektörlerden firmaların katılımına açık olduğu ifade edilmektedir.
Bahse konu ticaret heyetine başvuru ve ödemeler için son tarih 8 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 17.00’dir.

Heyete ön başvuru için https://delegations.tim.org.tr/event/israel2022/company/register  internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Formda belirtilen bilgiler doğrultusunda B2B Eşleştirme firması başvuran firmalara özel nitelikli iş görüşmesi yapılıp yapılamayacağına dair ön araştırma yapacaktır. Ön araştırmanın olumlu sonuçlanması durumunda firmalar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir ve heyete kesin katılım için organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercümanlık, teknik altyapı, reklam & tanıtım giderlerinden oluşan 32.000-TL (business* uçak bileti ile 40.000-TL) tutarındaki katılım bedelinin firmalara bildirilecek kanallar ile ödenmesi ve ödemeye dair banka dekontlarının kemalbatuhanyazici@tim.org.tr ve huseyingok@tim.org.tr  e-posta adreslerine gönderilmesi gerekmektedir.”